2014 Hac ücretleri

Günlük yaşantımızda hacı adayları hac ibadetlerini mahaline getirmek amaçlı farklı masraflar yapmakta ve de farklı fiyatlar ödemektedir. İçerisinde bulunmakta olduğumuz 2014 Hac ücretleri ne civarı ve ne durumda? Bu sene hac ibadetini mahaline getirmek talep eden Müslümanlar ne civarı para ödemek zorunda kalacakla işte heyecan edilen bu sualleri ek olarak ayrıntılı tek şekilde Diyanet İşleri Başkanlığının resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Hac ibadetini mahaline getirebilmek amaçlı konaklama fiyatı benzeri farklı fiyatlar ödemekteyiz. Bu sene şuanlık fiyatlar tam tespit edecek olmamakla birlikte vatandaşlar geçen senenin fiyatlarından bu sene olabilecek ücretleri tahmin etmeye çalışmaktadırlar. Geçen sene hac ücretleri birey sayısına ve lüks olma vaziyetine yönelik değişmekteydi. Mesela 2013 hac ücretleri 2700, 4100, 4600, 8400 ve 9350 Avro benzeri birey sayısı ve hotelin, konaklanacak yerin lüks olma vaziyetine yönelik değişmişti. 2014 Hac ücretleri da ortalama bu şekilde beklenmekte, gözlerde Diyanet ve farklı turizm firmalarının üstünde olmaktadır.

2014 Hac ücretleri ek olarak tespit edecek değildir ancak ilerleyen günlerde bu ücretlerin kesinlik kazanmasını ve

belirlenmesini beklemekteyiz. Sizleri bu konuyla ilgili çıkacak yepyeni haberleri öğrenmek amaçlı hep güncellik taşıyan sitemize çağrı ediyoruz.

 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});